fbpx

Je důležité znát svého vnitřního muže i ženu a používat jejich síly s plným vědomím

19. 09. 2022
Čtení na: 2 min

Každý v sobě máme dvě protikladné síly, které nám mohou skvěle sloužit. Ale jen v tom případě, že známe jejich charakter a naučíme se je používat v situacích, pro které se opravdu hodí.

Ve skutečnosti se většina lidí nerozhoduje o tom, kdy kterou sílu použijí a místo toho se jimi spíš nechají používat. Pro nás ženy je typické, že nevědomě upadáme do mužského chování a celý svůj život se snažíme řídit rozumem. Ovládá nás “vnitřní chlap“, který nedává příliš prostoru naší intuici.

A to bohužel způsobuje, že si netvoříme život, který by byl v souladu s našimi hlubokými ženskými potřebami a dary. Dalo by se říct, že nežijeme zrovna nejlepší a nejspokojenější verzi sebe sama. Spíš žijeme takové pseudoženství, které je možná na povrchu opentlené sukněmi a cinkrlátky, ale uvnitř jsme tvrdé a orientované na výkon místo prostého bytí a ženského plynutí.

Prvním krokem, jak se ze spárů svého vnitřního muže osvobodit, je pochopit skutečný charakter jeho síly a poznat rozdíl mezi ním a naší vnitřní ženou.

O tom jsem natočila tohle názorné video.

Dalším krokem pak je pochopit, proč tě tvůj vnitřní muž vůbec ovládá. Na to je třeba poodkrýt oblast svého nevědomí, o které ve videu mluvím. Tam se nachází různé programy z tvého dětství, které nahlodávají tvé sebevědomí a sebelásku a nutí tě k tomu, abys na sebe byla tvrdá a snažila se svou hodnotu dokázat tím, co všechno zvládáš. Je to tvá přirozená obrana, která se tě snaží chránit před vnitřní bolestí. Ve skutečnosti ti ale hodně komplikuje život.

~

Cítíš, že to s tebou rezonuje? Pak ti moc doporučuju můj online minikurz 
JAK UZDRAVIT BOLESTI Z DĚTSTVÍ. Dozvíš se v něm, jaké vnitřní programy z dětství tě v životě omezují, a jak se jich můžeš zbavit. Přihlas se a zajisti si své místo zdarma.

Zásady ochrany osobních údajůObchodní podmínky
© 2023
Top