fbpx
Zažij se mnou
Pořádám kurzy, pobyty a ženské kruhy.
Můžeš se se mnou setkat online i offline.
Co tě v mých kurzech čeká?
Hlavně zážitky! Protože opravdu hluboká změna nemůže být vykonána na úrovni intelektu, nýbrž jen v procesu vnitřní proměny, která přichází s vlastním tělesným prožitkem. Takže tě povedu k vlastní praxi nehledě na to, jestli se potkáme v mých online kurzech, nebo naživo*. 
*Živé akce pořádám obvykle jen v létě, zbytek roku se se mnou můžeš potkat online.
Online minikurz zdarma
Jak uzdravit bolesti z dětství
Pokud jsi v dětství nedostala dost lásky, rodiče tě nepřijímali takovou, jaká jsi a místo toho na tebe jen kladli samé nároky, tak se možná potýkáš s nedostatečným pocitem vlastní hodnoty. V tomto online minikurzu se během pár dnů podíváme na to, co ti to v životě způsobuje, a co s tím můžeš dělat.
Chci vědět víc. >>>
Online program s mentoringem
Šťastný vnitřní domov
Kurz navazuje na minikurz JAK UZDRAVIT BOLESTI Z DĚTSTVÍ a je určený pro ženy, které cítí, že nazrál jejich čas na hlubší práci a pořádné čištění vnitřních bloků. V kurzu se pravidelně setkáváme v online ženském kruhu a věnujeme se tématům: Sebeláska ~ Sebevědomí ~ Práce s emocemi ~ Odpuštění.
Chci vědět víc. >>>
Letní retreat
Léčení vztahu k mužům
5denní all inclusive pobyt nabitý hlubokými technikami na uvolňování a čištění emocí a odpuštění mužům svého života. Pobyt je vhodný pro ženy, které by si rády poléčily vztah se současným partnerem, zranění z předchozích vztahů, nebo problematický vztah se svým otcem.
Chci vědět víc. >>>
Rychlokurz partnerské komunikace
Miláčku, nezlob se
Když na sobě žena pracuje správným způsobem, tak hodně uzdravuje i své vztahy. Ty mají šanci být hlubší a láskyplnější. Přestávají v nich být různé toxické návyky, které spousta z nás vídala u svých rodičů. V tomto kurzu se podíváme na návyky v oblasti komunikace a na to, jak je můžeš změnit.
Chci vědět víc. >>>
Online kurz s mentoringem
Zázraky intimity
Kurz navazuje na seminář MILÁČKU, NEZLOB SE a je určený pro ženy, které chtějí objevit sílu, kterou intimita ukrývá nejen pro ně samotné, ale i pro kvalitu a hloubku propojení s mužem. Intimita je totiž tím, co dokáže vztah udržet dlouhodobě zdravý, šťastný a naplněný. A samozřejmě je také něčím, co dalece přesahuje běžnou sexualitu.
Chci vědět víc. >>>
Co říkají o mých kurzech ženy, které jimi prošly?
  • Už dlouhou dobu moje duše volala, něco ji chybělo a jednoho dne jsi přišla ty a tvůj kurz... Přiznám se, že jsem přemýšlela jestli do toho jít. No, tvá přirozenost a má zvědavost a touha znát víc mě vedly a já do kurzu vstoupila ❤️ Kurz mě změnil hodně... Mám ráda samu sebe, neřeším vztah, který je neřešitelný a navíc jsem v sobě nalezla ještě větší sílu a odhodlanost. Díky tobě Terko teď řeším vlastní podnikání a moc se na to těším ❤️ Tvůj kurz plný emocí můžu jenom doporučit. Děkuji Terezko za všechno ❤️

    - Eva Vašíčková Rodingerová
  • Celý kurz od prvních okamžiků - od pobytu u maminky v bříšku, dospívání, dospělost ale i zralý věk mě nesmírně pohladil, pobavil ale i poléčil. Nejvíce oceňuji tvoji přirozenou polohu s jakou si se nám v kurzu věnovala. Kurz je plný péče a lásky sama k sobě. Pokud ženy váháte, celým srdíčkem říkám: pojďte do toho. Nikdy není pozdě mít se více ráda. Pracovat na vztahu sama k sobě. Uvidíte. Rozkvetete a s vámi celé vaše okolí. I můj partner z toho má velký užitek. Díky tvému kurzu jsme jak dva zamilovaní. Děkuji za vše, co pro nás děláš.

    - Anna Césarová
  • Kurz mi dal mnohem víc, než jsem myslela. Díky němu dnes častěji chodím sama na procházky a několikrát se zastavuji a vnímám svými smysly tak, jak jsem nikdy nevnímala. Barvy, vůně a nejlépe mi jdou zvuky, u kterých se nádherně uvolním. Ta vnitřní radost z té nádhery. Při tom stačí tak málo... A mám pocit, že s otevíráním a prací na sobě se toho spousta otevírá 🙏 Tvůj kurz byl vlastně i posledním krokem, který mi pomohl se odhodlat přihlásit na kurz Bachových esencí 🙂 Tak se těším na další rozvíjení a práci na sobě a děkuji, že jsi mi byla na několik týdnů průvodcem a otevřela ve spoustě věcech oči.

    - Vendy Rokosová
Mými kurzy prošlo přes 15 000 žen
přidáš se k nim i ty?
Budu se moc těšit na setkání!
Ing. arch. Terez Kantu Mužíková
Mentorka žen a lektorka sebepoznávacích technik a meditací

Vedu ženy k pochopení a poznání sebe sama. Proč? Protože to v naší společnosti obrovsky chybí. Za celou základní, střední ani vysokou školu mě nikdo nenaučil, jak být spokojeným člověkem, spokojenou ženou, partnerkou, milenkou... A já cítila, že metoda pokus omyl je mrhání mojí energií a časem v tomhle životě. To, co jsem se naučila za ve škole tantra-jógy pro ženy a na výcviku mentorek by nás měli učit už od dětství. Bylo by méně žen na antidepresivech, s pošlapaným sebevědomím a krachujícími vztahy.
Chceš o mně vědět víc? >>>
Zásady ochrany osobních údajůObchodní podmínky
© 2023
Top