fbpx
Zažij se mnou
Pořádám kurzy, pobyty a ženské kruhy.
Můžeš se se mnou setkat online i offline.
Co tě v mých kurzech čeká?
Ráda kombinuji teoretické informace, které jsou skvělou potravou pro naši zvědavou mysl a zároveň prožitkové techniky a ženské meditace, které zase potřebuje naše tělo. Jen přes vlastní vnitřní zážitky totiž dokážeš nabité vědomosti převést do praxe. Teorie na opravdovou vnitřní změnu nestačí. Jen celostní zkušenost prožitá skrze mysl, tělo a emoce má moc tě dovést od znalostí k moudrosti a ke tvému vlastnímu vnitřnímu vědění.

Nemůžu ti dát nic, co v sobě nemáš. Můžu ti k tomu jen ukázat cestu.
Letní retreat
Léčení vztahu k mužům
5denní all inclusive pobyt nabitý hlubokými technikami na uvolňování a čištění emocí a odpuštění mužům svého života. Pobyt je vhodný pro ženy, které by si rády poléčily vztah se současným partnerem, zranění z předchozích vztahů, nebo problematický vztah se svým otcem.
Chci vědět víc. >>>
Online minikurz zdarma
Jak uzdravit bolesti z dětství
Pokud jsi v dětství nedostala dost lásky, rodiče tě nepřijímali takovou, jaká jsi a místo toho na tebe jen kladli samé nároky, tak se možná potýkáš s nedostatečným pocitem vlastní hodnoty. V tomto online minikurzu se během pár dnů podíváme na to, co ti to v životě způsobuje, a co s tím můžeš dělat.
Chci vědět víc. >>>
Online program s mentoringem
Šťastný vnitřní domov
Kurz navazuje na minikurz JAK UZDRAVIT BOLESTI Z DĚTSTVÍ a je určený pro ženy, které cítí, že nazrál jejich čas na hlubší práci a pořádné čištění vnitřních bloků. V kurzu se pravidelně setkáváme v online ženském kruhu a věnujeme se tématům: Sebeláska ~ Sebevědomí ~ Práce s emocemi ~ Odpuštění.
Chci vědět víc. >>>
Rychlokurz partnerské komunikace
Miláčku, nezlob se
Když na sobě žena pracuje správným způsobem, tak hodně uzdravuje i své vztahy. Ty mají šanci být hlubší a láskyplnější. Přestávají v nich být různé toxické návyky, které spousta z nás vídala u svých rodičů. V tomto kurzu se podíváme na návyky v oblasti komunikace a na to, jak je můžeš změnit.
Chci vědět víc. >>>
Online kurz s mentoringem
Zázraky intimity
Kurz navazuje na seminář MILÁČKU, NEZLOB SE a je určený pro ženy, které chtějí objevit sílu, kterou intimita ukrývá nejen pro ně samotné, ale i pro kvalitu a hloubku propojení s mužem. Intimita je totiž tím, co dokáže vztah udržet dlouhodobě zdravý, šťastný a naplněný. A samozřejmě je také něčím, co dalece přesahuje běžnou sexualitu.
Chci vědět víc. >>>
Co říkají o mých kurzech ženy, které jimi prošly?
  • Už dlouhou dobu moje duše volala, něco ji chybělo a jednoho dne jsi přišla ty a tvůj kurz... Přiznám se, že jsem přemýšlela jestli do toho jít. No, tvá přirozenost a má zvědavost a touha znát víc mě vedly a já do kurzu vstoupila ❤️ Kurz mě změnil hodně... Mám ráda samu sebe, neřeším vztah, který je neřešitelný a navíc jsem v sobě nalezla ještě větší sílu a odhodlanost. Díky tobě Terko teď řeším vlastní podnikání a moc se na to těším ❤️ Tvůj kurz plný emocí můžu jenom doporučit. Děkuji Terezko za všechno ❤️

    - Eva Vašíčková Rodingerová
  • Celý kurz od prvních okamžiků - od pobytu u maminky v bříšku, dospívání, dospělost ale i zralý věk mě nesmírně pohladil, pobavil ale i poléčil. Nejvíce oceňuji tvoji přirozenou polohu s jakou si se nám v kurzu věnovala. Kurz je plný péče a lásky sama k sobě. Pokud ženy váháte, celým srdíčkem říkám: pojďte do toho. Nikdy není pozdě mít se více ráda. Pracovat na vztahu sama k sobě. Uvidíte. Rozkvetete a s vámi celé vaše okolí. I můj partner z toho má velký užitek. Díky tvému kurzu jsme jak dva zamilovaní. Děkuji za vše, co pro nás děláš.

    - Anna Césarová
  • Kurz mi dal mnohem víc, než jsem myslela. Díky němu dnes častěji chodím sama na procházky a několikrát se zastavuji a vnímám svými smysly tak, jak jsem nikdy nevnímala. Barvy, vůně a nejlépe mi jdou zvuky, u kterých se nádherně uvolním. Ta vnitřní radost z té nádhery. Při tom stačí tak málo... A mám pocit, že s otevíráním a prací na sobě se toho spousta otevírá 🙏 Tvůj kurz byl vlastně i posledním krokem, který mi pomohl se odhodlat přihlásit na kurz Bachových esencí 🙂 Tak se těším na další rozvíjení a práci na sobě a děkuji, že jsi mi byla na několik týdnů průvodcem a otevřela ve spoustě věcech oči.

    - Vendy Rokosová
Mými kurzy prošlo přes 10 000 žen
přidáš se k nim i ty?
Pokud ano, moc se těším na setkání!
Ing. arch. Terez Kantůrková
Mentorka žen a lektorka sebepoznávacích technik a meditací

Vedu ženy k pochopení a poznání sebe sama. Proč? Protože to v naší společnosti obrovsky chybí. Za celou základní, střední ani vysokou školu mě nikdo nenaučil, jak být spokojeným člověkem, spokojenou ženou, partnerkou, milenkou... A já cítila, že metoda pokus omyl je mrhání mojí energií a časem v tomhle životě. To, co jsem se naučila za ve škole tantra-jógy pro ženy a na výcviku mentorek by nás měli učit už od dětství. Bylo by méně žen na antidepresivech, s pošlapaným sebevědomím a krachujícími vztahy.
CHCEŠ O MNĚ VĚDĚT VÍC? >>>
terez.kantu@gmail.comZásady ochrany osobních údajůObchodní podmínky
Top