fbpx
„V tomto vzdělávacím systému to můžeme dotáhnout tak daleko, že získáme papír. A to je fantastický výsledek. Po mnohaletém snažení získáme vlastní papír, kde je naše jméno. Rituálně ho převezmeme, vyfotíme se s ním, aby bylo jasné, že už ho máme, a pečlivě ho zase uschováme, protože se nesmí stát, aby papír zmizel. – Jaroslav Dušek
Moje cesta k papíru...
Jsem vystudovaná architektka a moje cesta k vysněnému „papíru“ a titulu byla dlážděná výkonem a potlačováním sama sebe. Státnice jsem sice udělala na jedničku, ale dva dny po nich jsem skončila v nemocnici, kde jsem si uvědomila, že takhle to dál nejde.

Brzy jsem tedy pověsila architekturu na hřebík a nastoupila do školy tantra–jógy pro ženy, kde se můj život začal odvíjet úplně novým způsobem. ♥

Cesta k „papírům“ v téhle škole je totiž lemovaná laskavostí k sobě, nádhernými zážitky a setkáváním s tím, kdo opravdu jsem. Vysloužila jsem si tam už papír o dokončení I. a II. ročníku a také dva certifikáty o tom, že jsem prodělala 2 stupně výcviku jako mentorka ženských meditací.
Když tedy říkám, že ženám pomáhám odhodit "měla bych", která jim neslouží, tak rozhodně čerpám z vlastní zkušenosti. Já totiž "měla" být architektka. A místo toho moje duše jasně zvolala "Já nechci sedět po nocích u výkresů! Já chci učit ženy meditovat a milovat sama sebe!".
Umíš si představit, jak bláznivé mi to na začátku přišlo? :D
Ale kdybych tohle zvolání neposlechla a raději "jela na jistotu",
tak se dnes otravuju s úředníky, razítky, výkresy a zcela jistě pracuju na snech někoho jiného.

Místo toho jsem se rozhodla dát přednost sobě a svým vlastním snům.

Ale chtělo to odvahu. A taky pochopení toho, kdo opravdu jsem, a co od života chci.

A to je rozhodně něco, s čím můžu pomoct i tobě.
Mými kurzy prošlo přes 8000 žen.
Co o mě říkají?
  • Tereza je autentická vědomá nápaditá průvodkyně s přístupem pro lepší pochopení (pro někoho) nepochopitelných věcí.

     – Alena
  • Měla jsem pocit, že mám před sebou osobu, kterou někde v duši už znám. Bylo to moc příjemné a milé setkání, ze kterého si hodně odnáším.

     – Veronika
  • Pristup neskutocne originalny. Krasna zena s uzasnou hlavou plnou napadov. Kazda myslienka originalna napadita. Nieco neokukane, krasne.

    – Daniela
terez.kanturkova@gmail.comZásady ochrany osobních údajůObchodní podmínky
Top