fbpx
Online minikurz ZDARMA
JAK UZDRAVIT
SVÉ BOLESTI Z DĚTSTVÍ
Aby ti už dál nekomplikovaly život a vztahy
PŘIHLÁSIT SE NA PODZIMNÍ BĚH MINIKURZU
Možná tě rodiče nepřijímali takovou, jaká jsi.
Možná ti neprojevovali dost lásky slovem ani dotekem.
Možná ti nebyli oporou a měli jen samé požadavky.
A tobě ta láska, opora a přijetí chybí dodnes.

A díky tomu si nevěříš.
Nebo mužům nevěříš.
Nebo býváš na partnerovi závislá
a hodně žárlíš.

Možná skáčeš do nevhodných vztahů,
abys cítila lásku, po které tolik toužíš.

Ale zároveň pro tebe bývá těžké
přijímat svého partnera takového, jaký je.

Nebo své děti takové, jaké jsou.

Tohle všechno se děje proto,
že máš nezhojené rány z dětsví ~

~ křivdy, potlačené emoce a těžké vzpomínky na rodiče,
kteří tu pro tebe nebyli tak, jak jsi potřebovala
V mém minikurzu
máš příležitost zjistit
Jak své bolesti z dětství uzdravit
A jak díky tomu posílit svou sebedůvěru
a uzdravit vztah k sobě, k partnerovi i dětem
Co si z minikurzu odneseš?
Odhalíš škodlivé programy z dětství,
které ti hází klacky pod nohy ve vztazích i v seberealizaci.

Zjistíš, že se je snažíš potlačovat „antiprogramy“,
které tě ještě víc zraňují a stahují do začarovaného kruhu.

Pochopíš, jak léčení starých bolestí skutečně funguje
a proč se ti to zatím nepodařilo tak, jak by sis představovala.

Na závěr tě provedu uzdravovací technikou,
abys na vlastní kůži viděla, jak to v praxi vypadá a nezůstala jsi jen u teorie.
Tak si to nenech ujít, i takových pár dní může díky správným informacím spustit hlubokou změnu ve tvém nitru
PŘIHLÁSIT SE NA PODZIMNÍ BĚH KURZU
Kdo tě minikurzem provede?
Ing. arch. Terez Kantůrková
Certifikovaná mentorka ženských meditací a sebezkušenostních technik
Vedu ženy k pochopení a poznání sebe sama. Proč? Protože to v naší společnosti obrovsky chybí. Za celou základní, střední ani vysokou školu mě nikdo nenaučil, jak být spokojeným člověkem, spokojenou ženou, partnerkou, milenkou... A já cítila, že metoda pokus omyl je mrhání mojí energií a časem. Stálo mě to 10letý vztah, který bych mohla v pohodě zachránit, kdybych věděla to, co vím dnes. Vědomosti, které jsem získala za 3 roky ve škole tantra-jógy pro ženy a na výcviku mentorek by nás měli učit už od dětství. Bylo by méně žen na antidepresivech, s pošlapaným sebevědomím a krachujícími vztahy.
Mými online kurzy prošlo už 8000 žen.
  • Přečetla jsem hodně článků a knížek o vnitřním dítěti, ale až s tebou jsem pochopila, jak ho opravdu vyléčit. Dokonce i slzičky se dostavily. Cítím se uvolněná, jak už dlouho ne. Děkuju

    - Hanka
  • Jsi krásná duše plná slunce a ve všem máš pravdu..Úplně jsem zapomněla, že tohle ještě existuje...Jak je láska je důležitá, ne jí jen dávat, ale cítit i pro sebe...Když si vybereš rodiče, kteří lásku neznali a vybereš si je proto, abys jim to ukázala Ty.. Pak to bolí moc a díky traumatům zapomeneš na podstatu svého bytí.. Je krásné se napojit na své srdce a zase si to připomenout. Děkuju za to.💓

    - Tatjana
  • S online kurzy a webináři zdarma se rozrhl pytel, tak jsem byla trochu skeptická, ale jsem moc ráda, že jsem se nakonec přihlásila. Cítím, že už za těch pár dnů se ve mně hnuly staré ledy. Jsem zvědavá, co se bude dít dál.

    - Petra
Sama jsem zažila náročné dětství
Moji rodiče se rozešli, když mi byly 3 měsíce a od té doby jsem svého otce viděla dvakrát v životě. Lásku, kterou mi nedal jsem se snažila najít v náruči mužů, a když už jsem se s jedním usadila, pořád mi nebyl dost dobrý. Deset let jsem se ho snažila tvarovat a postrkovat výčitkami k tomu, aby byl takový, jakého ho chci. Aby splnil můj sen o dokonalém muži. Nesplnitelný sen o dokonalém tátovi ~ ochránci, kterého jsem neměla.

Někdy si ale říkávám, že jsem vyrostla spíš bez mámy, protože moje maka se tak moc snažila zastat i otcovskou roli, že zapomněla mi být také mámou. Kladla na mě obrovské nároky a pochvalu jsem od ní skoro neslyšela. Sice mě to dokopalo až k titulu a státnicím s jedničkami, ale dva dny po státnicích mě hospitalizovali v nemocnici, a tak tak zachránili před umřením. Trombóza a rozsáhlá embolie plic. Došlo mi, jak dlouho jsem jela na výkon a potlačovala sebe a své tělo. Doufala jsem, že úspěch ve škole a vysněný diplom zaplní prázdnotu, kterou jsem v sobě cítila. Že se možná konečně dočkám přijetí a uznání, které mi od dětství tolik chybělo.

Tohle blízké setkání s vlastní smrtelností mě donutilo zrevidovat životní hodnoty a začít poznávat, kdo skutečně jsem, a co v životě chci. Došlo mi, že uznání a přijetí si musím v první řadě dát já sama, jinak mi to z venku stejně nikdy nebude stačit. Vydřený titul jsem hodila za hlavu a začala hledat poslání, které mě bude opravdu naplňovat. Mé hledání mě přivedlo až do školy tantra-jógy pro ženy, kde jsem se konečně potkala s tím nejdůležitějším člověkem v mém životě ~ sama se sebou.

Dnes mám báječný vztah jak s partnerem, tak i se svou mámou, se kterou jsme po letech dokázaly překonat hlubokou propast mezi námi. Mám ráda sama sebe i své tělo a už si před nikým nepotřebuji nic dokazovat. Místo toho se soustředím na plnění svého poslání a pomáhám dalším ženám najít cestu k sobě a ke svým snům, aby nemuseli marnit léta v situaci, která není v souladu s jejich duší a hlubokými potřebami. ♥
TAKY CHCI ZAHOJIT NÁROČNÉ DĚTSTVÍ
terez.kanturkova@gmail.comZásady ochrany osobních údajůObchodní podmínky
Top