fbpx
Online minikurz 14.–19. 9.
Uzdrav své bolesti z dětství
Aby ti už dál nekomplikovaly život a vztahy
Zajistit si místo zdarma
Možná tě rodiče nepřijímali takovou, jaká jsi.
Možná ti neprojevovali dost lásky slovem ani dotekem.
Možná ti nebyli oporou a měli jen samé požadavky.
Možná tu pro tebe vůbec nebyli.
A díky tomu:
~ jsi na sebe hodně přísná.
~ pořád si nepřipadáš dost dobrá.
(A to i v případě, že máš za sebou viditelné úspěchy.)
~ není pro tebe snadné si nastavit hranice.
~ často se cítíš jako ta malá „poslušná holčička“,
která se snaží druhým zalíbit.

A vyvolává to v tobě bezmoc, smutek a vztek!
Zbav se následků náročného dětství
Nemusíš říkat ano, když toužíš říkat ne.
Nemusíš pomáhat ostatním na úkor sebe.
Nemusíš se bát odmítnutí a nepřijetí.
Nemusíš řešit, co si o tobě druzí myslí.
Nemusíš se podceňovat, ponižovat ani obhajovat.

Místo toho si můžeš sebevědomě tvořit takový život,
jaký chceš opravdu žít.
V mém minikurzu ti ukážu, jak na to
Už 14. 9.!
Začneš se na svůj život dívat úplně jinak.
Zjistíš, že máš v rukou daleko větší sílu,
než sis kdy byla ochotná připustit.
Chci být konečně ve své plné síle!
Co si z minikurzu odneseš?
~ Zvědomíš si škodlivé programy z dětství,
které ti hází klacky pod nohy ve vztazích i v seberealizaci.

~ Zjistíš, že se je snažíš potlačovat „antiprogramy“,
které tě ještě víc zraňují a stahují do začarovaného kruhu.

~ Pochopíš, jak léčení starých bolestí skutečně funguje,
a proč se ti to zatím nepodařilo tak, jak by sis představovala.
Jak bude minikurz probíhat?
~ Od 14. 9. ti každý den zpřístupním jednu krátkou video-lekci,
kterou si budeš moct pustit, kdykoliv se ti to bude hodit.

~ Ke všem lekcím budeš mít neomezený přístup do konce minikurzu.

~ Nemusíš tedy nikde být ve stanovený čas s výjimkou živých vysílání, která budou dobrovolná a bude k dispozici jejich záznam.
Kdo tě minikurzem provede?
Ing. arch. Terez Kantu
Mentorka sebepoznání, autorka transformačních technik pro ženy a facilitátorka ženských kruhů
Vedu ženy k pochopení toho, kým opravdu jsou. Svůj přístup stavím na přímé zkušenosti a hlubokém prožitku sama sebe, který dle mého jako jediný má opravdovou moc ženu proměnit. Jsme emoční bytosti, proto nikdy nebude stačit si o našich problémech jen povídat a skrze rozum hledat řešení. Musíme jít do svého těla a do svých emocí, jen tam na nás čeká skutečně zvnitřněné poznání. Ráda k němu přivedu i tebe.
Mými online kurzy prošlo přes 15 000 žen
  • Přečetla jsem hodně článků a knížek o vnitřním dítěti, ale až s tebou jsem pochopila, jak ho opravdu vyléčit. Dokonce i slzičky se dostavily. Cítím se uvolněná, jak už dlouho ne. Děkuju

    - Hanka
  • Jsi krásná duše plná slunce a ve všem máš pravdu... Úplně jsem zapomněla, že tohle ještě existuje... Jak je láska důležitá, ne jí jen dávat, ale cítit i pro sebe... Když si vybereš rodiče, kteří lásku neznali a vybereš si je proto, abys jim to ukázala Ty... Pak to bolí moc a díky traumatům zapomeneš na podstatu svého bytí... Je krásné se napojit na své srdce a zase si to připomenout. Děkuju za to.💓

    - Tatjana
  • S online kurzy a webináři zdarma se rozrhl pytel, tak jsem byla trochu skeptická, ale jsem moc ráda, že jsem se nakonec přihlásila. Cítím, že už za těch pár dnů se ve mně hnuly staré ledy. Jsem zvědavá, co se bude dít dál.

    - Petra
Sama jsem zažila náročné dětství
Moji rodiče se rozešli, když mi byly 3 měsíce a od té doby jsem svého otce viděla dvakrát v životě. Lásku, kterou mi nedal jsem se snažila najít v náruči mužů, a když už jsem se s jedním usadila, pořád mi nebyl dost dobrý. Deset let jsem se ho snažila tvarovat a postrkovat výčitkami k tomu, aby byl takový, jakého ho chci. Aby splnil můj sen o dokonalém muži. Nesplnitelný sen o dokonalém tátovi ~ ochránci, kterého jsem neměla.

Jednoduché jsem to neměla ani s mámou. Tak moc se snažila zastat i otcovskou roli, že ji to úplně pohltilo. Kladla na mě obrovské nároky a pochvalu jsem od ní skoro neslyšela. Sice mě to dokopalo až k titulu a státnicím s jedničkami, ale dva dny po státnicích mě hospitalizovali v nemocnici, a tak tak zachránili před umřením. Trombóza a rozsáhlá embolie plic. Došlo mi, jak dlouho jsem jela na výkon a potlačovala sebe a své tělo. Doufala jsem, že úspěch ve škole a vysněný diplom zaplní prázdnotu, kterou jsem v sobě cítila. Že se možná konečně dočkám přijetí a uznání, které mi od dětství tolik chybělo.

Tohle blízké setkání s vlastní smrtelností mě donutilo zrevidovat životní hodnoty a začít poznávat, kdo skutečně jsem, a co v životě chci. Došlo mi, že uznání a přijetí si musím v první řadě dát já sama, jinak mi to z venku stejně nikdy nebude stačit. Vydřený titul jsem hodila za hlavu a začala hledat své poslání. To mě přivedlo až do školy tantra-jógy pro ženy, kde jsem se konečně potkala s tím nejdůležitějším člověkem v mém životě ~ sama se sebou.

Dnes mám báječný vztah jak s partnerem, tak i se svou mámou, se kterou jsme po letech dokázaly překonat hlubokou propast mezi námi. Mám ráda sama sebe i své tělo a už si před nikým nepotřebuji nic dokazovat. Tvořím si svůj život podle sebe a pomáhám dalším ženám najít cestu k sobě a ke svým snům, aby ani ony nemusely marnit léta v situaci, která není v souladu s jejich duší a niternými potřebami. ♥

Taky chci zahojit náročné dětství
Top