fbpx

Jarní energií můžeš vyživovat každý den

18. 04. 2022
Čtení na: 2 min

Jaro, léto, podzim, zima nejsou jen čtyři roční období. Je to universální princip. Matrice. Řád podle kterého se řídí jak naše planeta, tak Tvé tělo a celý Tvůj život. Jarní energie u Tebe nastupuje v dynamické fázi cyklu, to je hned po menstruaci. Když ovuluješ, tak procházíš svým vlastním létem. PMS řádí během podzimního týdne před menstruací a samotná menstruace je zimou, během které by sis měla odpočinout a nabrat síly na další “rok“.

Stejně se dá dívat i na cyklus tvého života od narození do smrti. Jako malá holčička jsi prožila své jarní probouzení, rozkvétání a objevování nového života. Během dospělosti jsi v plném prožívání svého léta, ve kterém záříš a plodíš. Stáří je pak tvým podzimem a sklizní toho, co bylo zaseto. A odchodem z tohoto těla se odevzdáš do náruče zimy, ve které se tvá duše připraví na další cyklus.

No a když se vrátím k původní myšlence, tak i každý Tvůj den začíná jarem. Vzpomeň si jak čerstvou energii má svítání, když se země probouzí z nočního (=zimního) spánku. To je velmi zásadní moment, který může rozhodnout o zbytku celého dne. Koneckonců i naše dětství má velký vliv na to, jaký život žijeme v dospělosti. Kdo zažil laskavé a podporující zacházení, tomu se pak žije s větší lehkostí v srdci a nenese si do života tolik škodlivých programů, které by mu podkopávaly nohy.

A právě takový vliv má i energie tvého rána na zbytek dne. Proto si hlídej, jaké první myšlenky provází tvůj den. Zkus si do svého probouzení pozvat hlavně ty, které tě podporují tvou víru, že dnešek může být nádherným dnem plným objevování zázraků života. Že se dnes můžeš něco nového naučit, něco krásného zažít, a nebo třeba někoho milovaného pohladit.

A možná bude nejlepším začátkem, když někoho milovaného pohladíš hned ~ když pohladíš sama sebe. Takový krásný malý zvyk, který ti pomůže začít jaro Tvého dne podporující a laskavým způsobem. 💛

Zásady ochrany osobních údajůObchodní podmínky
© 2023
Top