fbpx
Zázraky intimity
10týdenní cesta k hlubšímu napojení na svou jemnost, na své tělo i na svého partnera
S aroma balíčkem pro ještě větší zážitek
Chtěla by ses naučit:
skrze vědomou intimitu napojit na svou ženskou energii?
využít ji k hlubšímu poznání sama sebe, svého těla i svého partnera?
přinášet díky ní do vztahu víc lásky, úcty a blízkosti?
To všechno je možné,
pokud se tomu rozhodneš dát prioritu.
Intimní žena:
s muži přestává bojovat,
a místo toho otevírá jejich srdce.
umí uctít partnerovo mužství,
a tím v něm otevírá úctu k jejímu ženství.
zná opravdovou sílu vědomého doteku, laskavé pozornosti a ženského uvolnění.
ví, jak vyživovat svůj vztah
a ten pak vyživuje ji.
Proč a kde se nám intimita ztrácí?
První intimita, kterou zažíváme, je mateřská. Máloco je tak intimní jako novorozeně přitisknuté na prsu své matky. Bohužel mnoho z nich intimní, důvěrné pouto s dítětem dál nerozvíjí.

Čím jsme větší, tím víc na nás šetří blízkostí, pohlazením i vřelým slovem a ve snaze nás zocelit pak vychovají silné holky, které zapomenou na svou jemnost a tvrdé hochy, kterým je nepříjemné projevovat city.

Každá žena se dokáže naučit být intimní a ženská.
Nevěříš? Mrkni na můj příběh.

Tohle jsem já na vysoké škole. Žila jsem ve velmi mužské energii a občas si mě opravdu lidé pletli s mladým chlapcem. :D To bylo předtím, než jsem šla na svoje první ženské kruhy, kde jsem objevila svou ženskost, jemnost a intimitu. To jen kdybys pochybovala, že zrovna ty to nedokážeš. :D
Pojď objevit svou intimní ženu
v mém 10týdenním programu
Není to jen “další online kurz“
K programu získáš aroma balíček, díky kterému prohloubíš svůj zážitek. Pro každou lekci jsem vybrala speciální vůni, která podporuje její účinek. V balíčku najdeš i aroma náramek, abys měla vůni vždy u sebe a připomínala ti, že ses rozhodla dát prioritu sama sobě a svému vztahu. 
Není to “JEN kurz“
Je to skupinový mentoring, ve kterém můžeš každý týden přijít na online ženský kruh a sdílet se mnou a dalšími ženami své pocity i pokroky.
A rozhodně to není “jen sbírka návodů“
Připrav se, že zažiješ intimní ženu na vlastní kůži skrze silné prožitkové techniky. Napojíš se na své tělo, protože právě v něm čeká tvá ženská energie. Pokud ji budeš hledat svým rozumem a chtít jen návody, tak ji nikdy nenajdeš.
Program je pro všechny ženy, nezáleží na tom, jestli máš zrovna partnerský vztah.
Co tě čeká v jednotlivých lekcích?
Setkání s vnitřní ženou
Začneme technikou s jemným tancem, intuitivní kresbou a vedenou vizualizací, ve které se vydáš do svého vnitřního světa a začneš se propojovat se svou ženskou energií.
Uvolnění a napojení na své tělo
Dopřeješ si příjemnou masáž, která tě hezky uvolní. Po ní tě čeká zemitý a ohnivý tanec, který ve tvém těle probudí vášnivou jiskru. S probuzeným tělem se dál budeš učit napojovat na svou ženskou podstatu a jemnější vrstvy tělesného vnímání. 
Probuzení energie ve tvých prsou
Povedu tě ke vnímání svých prsou zevnitř. Mnoho žen se na svá prsa dívá pouze zvenku a pak má tendenci je hodnotit. Přitom uvnitř nich je krásná životadárná energie. Naučím tě ji vnímat a využívat jako významný zdroj tvé ženskosti.
Hlubší vnímání své pánve
Svou pánev nejdřív probudíš v exotickém rytmu hadího tance a pak budeš propojovat dechem a tantrickým dotekem oblast prsou a srdce s oblastí pánve a yoni (= indický název vagíny). To tě povede k jemnějšímu a hlubšímu vnímání sexuální energie v těle.
Otevřeš se hluboké sexualitě
V poslední technice tě čeká objevování hlubokého prožitku skrze smyslný tanec, vědomé doteky a intimní dech. Pokud budeš chtít, tuto techniku můžeš dělat přímo se svým partnerem.
A k tomu získáš i video lekce s důležitými informacemi, jak do vědomé intimity a sexuality otevírat nejen ženské, ale i mužské tělo.
  • Před kurzem nám s partnerem intimní život úplně nefungoval. Cítila jsem, že to bylo hlavně z mé strany, byla jsem tomu uzavřená a úplně jsem ztratila zájem o sex a intimitu obecně a během kurzu jsem k tomu opět začala nacházet vztah a objevovat svojí citlivost. Všimla jsem si, že to ovlivnilo i partnera, protože třeba poslední milování bylo úplně krásný a řekla bych nejhezčí, co jsme spolu kdy zažili. Bylo to takový jemný a opravdu jsem měla pocit takovýho hlubšího spojení. Úplně jsem zapomněla, že to takovýhle může být.

    ~ Eliška Kolečkářová
  • Mně program přinesl znovuobjevenou laskavost k sobě samý. I díky společným online setkáním jsem se konečně přestala dávat zase na to druhý, třetí, čtvrtý, pátý… místo, ale našla jsem si čas na něco, co se může zdát zbytečný a jde to odsunout, ale vlastně je to hrozně důležitý. Řekla bych, že mi to otevřelo takový plynutí, nebo jak to říct, že ty věci, co dřív drhly, jdou najednou mnohem snáz. Určitě vidím větší všímavost mezi mnou a manželem a nejde jen o milování jako takový, ale i pohlazení a pozornost, kterou si dáváme během dne. Zároveň jsme k sobě i víc otevřenější a víc si dokážeme o tom popovídat.

    ~ Kateřina Vágaiová
  • Překvapilo mě, jak ještě jinak se člověk může dotýkat. Hodně se mi líbila úvodní vizualizace, ale úplně nejsilnější zážitek pro mě byla lekce o prsou. Já jsem je měla hodně “zazděný“, jakože nejsou potřeba, že jsou jenom pro děti. Uvědomila jsem si, že jsem je úplně vynechala ze svého těla. Jinak mám taky pocit, že je manžel teď se mnou víc v kontaktu. Jak takovej ten letmej kontakt, dotek, tak třeba i vřelejší odpověď..

    ~ Martina Popová
Co všechno s programem získáš?
5 video lekcí a 5 prožitkových technik
1 lekce bude probíhat 14 dní, lekce s technikami si můžeš pouštět kdykoliv se ti to bude hodit
10 skupinových online setkání na Zoomu
Setkání budou probíhat každý týden
Balíček s esenciálními oleji a aroma náramkem
2+1 masážní oleje, 2 čisté esence, vše 100% přírodní
Video návod na intimní masáž muže a ženy
Na masáž můžeš použít zaslané oleje, vybrala jsem takové, které mají i afrodiziakální účinek
K veškerému obsahu budeš mít přístup rok.
Přihlašování do programu
je momentálně uzavřené
Zapiš se mi na pořadník
a dám ti vědět,
až ho budu opět otevírat
Dej mi vědět, až program otevřeš >>>
Co říkají absolventky programu?
Často kladené dotazy

Kolik program zabere času?
Bojím se, aby to stíhala.

Záleží na tobě, kolik času tomu budeš chtít věnovat. Úplné minimum je 1,5 hodiny za dva týdny. Lekce je totiž rozložená do dvou týdnů, aby program dokázaly stíhat i vytížené ženy. Typicky třeba mamky s malými dětmi. Děti rozhodně nejsou překážkou. Měla jsem v kurzu i rekordmanku, která měla 4 děti, nejmenší ještě kojila a byla na ně sama. Takže limity jsou jen v hlavě.

Jak to bude probíhat?
Musím být někde na čas?

Video lekce a prožitkové techniky budeš mít k dispozici u mě na webu a budeš si je moct pouštět, jak se ti to bude hodit. Přístup ke všemu máš na rok. K tomu bude každý týden probíhat skupinové online setkání, na které můžeš i nemusíš přijít, záleží na tobě. Střídám večerní i dopolední časy.

Jak moc to bude intimní?
Trochu se stydím.

Všechny techniky si děláš ve svém vlastním soukromí a rozhodně nejsou nijak vulgární. Ani se nejedná o žádnou cílenou autoerotiku. Instrukce tě vždy vedou k jemnému napojení na své tělo, jestli si z toho uděláš s3xuální zážitek už je jen na tobě. Já vás povedu k porozumění vědomé intimity, která je něčím daleko hlubším, než jen s3xuální vzrušení.

Nebude to moc “ezo“?

Chci aby mé kurzy byly přístupné všem ženám bez rozdílu vašich zkušeností nebo zálib z oblasti ezoteriky. Ano pracuju i s pojmy jako je energie v těle, ale i díky svému technickému vzdělání to umím podat způsobem, u kterého si i mnoho žen říká, jak to, že mi to takhle někdo nevysvětlil dřív?!
Kdo tě programem provede?
Ing. arch. Terez Kantu Mužíková
Mentorka žen, autorka prožitkových technik a meditací, facilitátorka ženských skupin

Pomáhám ženám se začít dívat na sebe i své vztahy novýma očima a najít sílu vystoupit ze zajetých kolejí. Sama jsem si prošla rozpadem 10letého vztahu, a tak znám jak procesy, které v dlouhodobém vztahu probíhají. Každý vztah je sice jiný, ale mnoho zákonitostí se neustále opakuje. Jaké to jsou jsem pochopila až ve škole tantra-jógy pro ženy, kde se učíme chápat mužsko-ženskou polaritu, rozdíly ve vnitřním nastavení muže a ženy a všechno to, čím své vztahy oslabujeme.

Jak postupně odlupuji všechny nánosy iluzí, které jsem si vytvořila o mužích, o sobě, o životě... tak zažívám opravdu zásadní vnitřní proměnu, díky které se současným partnerem tvořím úplně jinou kvalitu vztahu, o které jsem dřív ani neměla tušení, že bych mohla zažít. A je to nádherný pocit, který bych přála zažít všem ženám. Věřím, že mám dar předávat své znalosti a zkušenosti dál, proto jsem nezůstala jen u studia pro svůj vlastní rozvoj, ale absolvovala jsem už dva stupně výcviku ve vedení žen s pomocí sebepoznávacích technik, které mně samotné neuvěřitelně otevřely oči.
Chceš se i ty naučit budovat láskyplný vztah,
ve kterém budete mít hluboké napojení,
porozumění, důvěru a bezpečí?
Ano! Dej mi vědět, až program otevřeš >>>
Top