fbpx
Zázraky intimity
3měsíční cesta k hlubšímu napojení na svou jemnost, na své tělo i na svého partnera
S aroma balíčkem pro ještě větší zážitek
Chtěla bys:
umět otevřít sebe i muže do hlubšího prožívání intimity, která umí ve vztahu udržet blízkost a vášeň i po mnoha společných letech?
zažívat od partnera více pozornosti a pečujících doteků, které tvé tělo vyživí na mnohem hlubší úrovni, než jen klasický s*x?
umět muže příjemně překvapovat a být pro něj stále atraktivní ženou, ze které se časem nestane jen kamarádka nebo spolubydlící?
Tohle všechno (a ještě mnohem víc!)
umí vědomá práce s intimitou.

Obrovským způsobem vyživí nejen tvůj vztah,
ale hlavně i tebe.

Žena, která umí pokročilým způsobem pracovat se svou citlivostí, tělem i s*xuální energií je jako klenot, který muže neuvěřitelně přitahuje, nabíjí, inspiruje a vzbuzuje v něm úctu a pokoru k nezměrné síle ženství.

A přesně k této síle tě v mém programu povedu.
Chci díky intimitě zažívat mnohem hlubší vztah s mužem >>>
Kdo tě programem provede?
Ing. arch. Terez Kantu Mužíková
Mentorka žen, autorka prožitkových technik a meditací, facilitátorka ženských skupin

Schopnost prožívat a rozvíjet hlubší úrovně intimity považuju za jednu z nejdůležitějších dovedností, kterou jsem si odnesla z 5letého studia tantra-jógy pro ženy.

Zároveň je to kvalita, o které se velmi těžko dá jen mluvit, ale kterou je naopak potřeba zažívat a osvojovat si skrze vědomou práci s tělem.

Proto ve svých programech kladu obrovský důraz na vlastní praxi skrze tělesné prožitky. Ty jediné mají moc způsobit v našich životech opravdu hluboké změny! Často totiž dojíždíme na to, že chápeme svým rozumem, co bychom měly dělat, ale už to nedokážeme převést do praxe a začít to opravdu žít. Proto pro své klientky vytvářím hluboké prožitkové techniky, které otevírají do pochopení celé tělo, a to díky unikátní kombinaci léčivé hudby, účinků aromaterapie a speciálních druhů tělesného cvičení a technik, které byly v dávných dobách přístupné jen několika málo zasvěceným.

Poznej se mnou moudrost starověkých učení i praktického přístupu vhodného pro moderní ženu v oblasti vědomé práce s tělem a myslí.

Zažij novou úroveň prožívání svého vztahu i svého života.

Těším se na naši společnou cestu!
Terez Ka.
Top