fbpx
Lekce #4
Vnímám svou yoni
Najdeš tu:
~  video k lekci
~ PDF prezentaci ke stažení
~ prožitkovou techniku k lekci
~ dotazník pro otázky a sdílení k lekci

Prožitková technika
Vnímám svou yoni

Technika laskavou formou probouzí a rozvíjí jemné vnímání v oblasti pánve. Skrze vědomou pozornost a energetickou stimulaci navrací yoni její původní citlivost, aby se mohla stát opravdu receptivní. To podporuje celkový magnetismus ženy a její schopnost vstoupit do hluboké intimní vrstvy prožívání se sebou i s mužem.
1. část - Hadí tanec
Tanči s pozorností do své pánve. hudba jemně provokuje tvou životní energii, která v pánvi sídlí.
2. část - Aktivace srdce
Zůstaň stát, nohy si dej na šířku ramen, uvolni se v kolenou a s nádechem rukama jakoby naber energii ze Země a přes yoni ji veď do svého srdce. Ruce během nádechu spoj až do polohy před svým srdcem. S výdechem je spouštěj dolů a připrav na nabrání další energetické vlny. S nádechem jemně stahuj svaly pánevního dna a s výdechem je uvolňuj. Zkus se sladit s rytmem hudby.
3. část - Tantrický dotek
Veď dlouhý, jemný a pomalý dotek od středu čela až ke klitorisu. Budeš tak stimulovat tajnou tantrickou nervovou dráhu, která vede tvým tělem. Tato dráha způsobuje, že stimulace malé jamky nad tvými rty jemně probouzí i tvůj klitoris. Dotekem v oblasti čela navíc budeš podporovat svůj vědomý přístup k sexualitě. Zkus do pohybu vnést smyslnost a vždy ho zakonči jemným dotekem klitorisu a pak opět začni na čele. Doporučuju dotek vést jemně jedním prstem, ale klidně si vyzkoušej i další varianty. U této části se určitě hodí být nahá, pokud k tomu nemáš podmínky, tak zkus vést co největší část doteku pod oblečením, a nebo alespoň tak, abys ho co nejvíc cítila.
4. část - Dech z yoni do srdce
Dej si levou dlaň na srdce a pravou dlaní přikryj svou yoni tak, abys ji cítila. Začni z hluboka dýchat do prostoru mezi dlaněmi tak, že nádech vedeš směrem od yoni do srdce a výdech ze srdce do yoni. S nádechem jemně stahuj svaly pánevního dna a s výdechem je uvolňuj.
5. část - Vibrace yoni
Lehni si na záda, pokrč nohy, aby kolena směřovala vzhůru a chodidla do podložky. Nohy roztáhni tak, jako by ses chtěla odevzdat muži. Jemně vibruj pánví a zpívej mantru “ú“. Zkus ji zpívat smyslně, ať je spíš takovým vzrušivým vzdechem. Pokud ti to nepůjde, nevadí, naučíš se to.
6. část - Motýlková relaxcace
Zůstaň ležet a spoj si chodidla a kolena dej od sebe tak, jak ti to půjde. Dlaně si polož na oblast pánve, spojením prstů můžeš vytvořit symbol srdce. S nádechem naplňuj vzduchem svou pánev a to tak, že oproti předchozím částem s nádechem yoni uvolňuješ, jako bys v ní chtěla udělat víc prostoru a s výdechem ji naopak vtahuj do sebe.
7. část - Léčivé afirmace
Polož si dlaně přímo na yoni a říkej jí něco krásného, co cítíš, že potřebuje. Například ~ Jsi krásná ~ Jsi zdravá ~ Jsi uvolněná ~ Jsi hebká ~ Jsi přitažlivá ~ Miluji tě ~ Děkuji ti...
Zásady ochrany osobních údajůObchodní podmínky
© 2023
Top