fbpx
Lekce #3
Probouzím svá prsa
Najdeš tu:
~  video k lekci
~ PDF prezentaci ke stažení
~ prožitkovou techniku k lekci
~ dotazník pro otázky a sdílení k lekci

Prožitková technika
Probouzím svá prsa

Tato technika je esencí ženství. Podporuje ladnost, eleganci a láskyplné ženské vyzařování. Probouzí životní energii prsou a díky tomu aktivuje kladný pól srdečního centra, který následně otevírá yoni do hlubokého receptivního vyzařování. Žena je tak přitažlivější a její tělo je nejen fyzicky, ale hlavně energeticky připravené přijmout muže.
1. část - Balerína
Spontánně tanči s takovou jemností a ladností, jak nejvíc dokážeš. Tanči jako balerína. Rukama opisuj velké kruhy a otevírej tak svůj hrudník. Zkus při tanci vnímat svá prsa.
2. část - Laskavý dech
Zůstaň stát, spoj ruce před hrudníkem a s nádechem je rozpoj a rozpaž tak, abys otevírala svůj hrudník. Opisuj rukama dva velké vodorovné kruhy. Při jejich pohybu směrem od tebe vydechuj ústy a při jejich pohybu směrem k tobě nadechuj nosem. Představuj si, jak s nadechuješ do svého srdce lásku a vydechuješ napětí. Do pohybu zároveň zapoj celé tělo a s výdechem mírně pokrčuj svá kolena, podsazuj přirozeně pánev a s nádechem se narovnávej. Můžeš přidat i páteřní vlnu (viz video). Zkus v celém tomto pohybu plynout jako voda bez ostrých zastavení. 
3. část - Vnitřní spojení s prsy
Posaď se a soustřeď veškerou svou pozornost do svých prsou. Zhluboka dýchej a vnímej, jak v nich spolu s nádechem roste energie. Dovol jí expandovat za hranice svého těla. Pokud chceš, můžeš přidat i mudru prstů - spoj na obou rukou palec, ukazováček a malíček. Budeš tak propojovat na fyzické úrovni element ohně, vzduchu a vody. Díky energetickému otisku pak kdykoliv během dne můžeš vyvolat zážitek meditace spojením těchto prstů.
4. část - Aurický dotek
Dotýkej se své aury v místě prsou. Rukama buď mírně pohybuj, nebo je umisťuj do různé vzdálenosti od tvého těla a sleduj, jestli jsi v rukou schopná zaznamenat energii své aury. Stejně tak zkus zaznamenat vjemy i ve svých prsou, která se tímto aurickým dotekem ještě více probouzejí.
5. část - Jemný dotek
Začni se svých prsou fyzicky dotýkat. Dopřej jim jemný láskyplný dotek a zkoumej jeho různé varianty. S dotekem bradavek buď opatrná. Soustřeď se na nárůst energie, nehledej vzrušení. Pokud se vzrušení dostaví, zkus ho prodýchávat a uvolňovat.
6. část - Jemná vibrace
Uchop prsa do svých dlaní a jemně s nimi vibruj. Opět pozoruj nárůst energie. Pokud chceš a nebude tě to rušit, můžeš zpívat mantru “á“, která ještě víc podpoří oživení tvého srdečního centra.
7. část - Relaxace
Lehni si na záda a relaxuj. Dlaně můžeš nechat na svých prsou, a nebo si můžeš ruce položit podél těla.
7. část - Praxe vděčnosti
Obejmi se a vyjádři sama sobě vděčnost za čas, který si věnuješ. Za to, že ti na sobě samé záleží. Pokud chceš, můžeš techniku zakončit i jemným viděním, které znáš z minikurzu. Můžeš se láskyplným způsobem podívat na sebe či na své blízké.
Zásady ochrany osobních údajůObchodní podmínky
© 2023
Top