fbpx
Lekce #1
Naslouchám své vnitřní ženě
Najdeš tu:
~  video k lekci
~ PDF prezentaci ke stažení
~ prožitkovou techniku k lekci
~ dotazník pro otázky a sdílení k lekci

Prožitková technika
Naslouchám své vnitřní ženě

Velmi jemná technika, která je pokrmem pro mysl, srdce a duši ženy. Pomáhá vytvářet vnitřní stav, který se obrací k síle vnitřní ženy a dává jí prostor se vyjádřit. Ráda by ses víc zjemnila? Chceš umět víc naslouchat svým potřebám? Potřebuješ vědět, jak se v nějaké situaci rozhodnout? Pak je pro tebe tato technika jako stvořená.*
*Pro tuto techniku budeš potřebovat polštářek na sezení
a potřeby na kreslení (pastelky a papír.

1. část - Vytvoření intimního prostoru
Vytvoř si energetický ~ intimní prostor, ve kterém se setkáš se svou vnitřní ženou. Do středu prostoru si polož polštářek na sezení a začni chodit kolem něj po směru hodinových ručiček. Chůze je pomalá, meditační s náznakem tance. Objevuj ve svém pohybu něco posvátného a prováděj ho jak nejjemněji dokážeš.
2. část - Setkání s vnitřní ženou
Posaď se do středu svého prostoru a ve svých představách se přenes do imaginární krajiny. Procházej se v ní a pozoruj okolí, jeho detaily i celek. Až uslyšíš cinknutí, přijde k tobě tvůj zvířecí průvodce. Přivítej se s ním a vnímej vaši vzájemnou blízkost a spojenectví. Zvířecí průvodce je důležitou postavou tvého vnitřního světa. Jeho instinktivní povaha nám pomáhá se zorientovat a najít směr. S dalším cinknutím se s průvodcem vydáte směrem k lesu, ve kterém leží pramen. U něj se na chvíli zastav a napij se. S posledním cinknutím se vydáte k jeskyni, kde na tebe čeká ta, kterou hledáš. (V mluvené verzi meditace ti s každým cinknutím instrukci připomenu, nemusíš si je pamatovat.)
3. část - Objetí : „Jsem tu pro tebe“
Zůstaň sedět a obejmi se. Je to objetí, které věnuješ sama sobě i své vnitřní ženě. Možná můžeš cítit, že ho i tvá vnitřní žena věnuje tobě. Dovol si skrze objetí prožít pocit JSEM TU PRO TEBE. Možná se ti bude chtít kývat, možná točit hrudníkem. Nech vše plynout tak, jak to v danou chvíli potřebuješ.
4. část - Relaxace
Lehni si na záda a dovol každé buňce svého těla, ať vstřebá, co jsi zažila. Nech své tělo prostoupit léčivými Solfeggio frekvencemi.
5. část - Doprožití skrze malbu
Teď máš prostor doprožít a vyjádřit, co jsi zažila. Jaké bylo tvé setkání? Co jsi při něm cítila? Jakou energii měla tvá vnitřní žena? Skrze malbu s tebou může dál komunikovat. Snaž se při kreslení nepřemýšlet a jen intuitivně vol barvy a tvary a vnímej, co k tobě přichází za vjemy, pocity a myšlenky.
Zásady ochrany osobních údajůObchodní podmínky
© 2023
Top