fbpx
Intimní masáže

Obecná doporučení a pomůcky

Vytvoř atmosféru
Prostor, ve kterém proběhne masáž je „součástí děje“. Využij chytře intimní osvětlení, sílu aromaterapie a hudby. Nalaď před masáží i sama sebe třeba tancem nebo koupelí. Vezmi si něco hezkého na sebe, flirtuj s tvým partnerem, probuď v sobě Šakti a provokuj jeho Šivu.
Připrav si olej
Při intimních masážích je důležité použít dost oleje. Protože jde o citlivé partie, sáhni po opravdu kvalitním oleji. Může být například kokosový, mandlový, meruňkový nebo olivový. Já osobně nejraději používám frakcionovaný kokosový olej, který je na rozdíl od toho klasického neustále tekutý a nemá vůni kokosu. Skvěle se tak dá kombinovat i s esenciálními oleji.*
* Pro intimní masáž yoni a penisu bych doporučila esenciální oleje do masážních olejů dávat max. v koncentraci 0,5–1 %. To znamená 1-2 kapky do 10 ml nosného (např. kokosového) oleje. Pro masáž prsou je možné použít víc, a to až do 3 %. Tedy pro prsa 1-6 kapek do 10 ml nosného oleje. Můžete použít esenciální olej v malé lahvičce s červeným puntíkem, který jste dostaly ke kurzu. To je olej Eros vhodný pro intimní masáže.
Buď kreativní
Při masáži se nemusíš omezovat jen na dotýkání rukama. Skvělá jsou také peříčka, škrábátka nebo třeba jen šátek, kterým přijímajícího přikryješ a pak ho z něj pomaličku stáhneš. Kromě povrchu si můžeš hrát i s teplotou. Nahřej si masážní olej (třeba nad svíčkou), a nebo si nahřej ručníky v horké vodě a během masáže jimi prohřívej jednotlivé části těla.
Pusť očekávání
Ani ta sebelépe nachystaná masáž nemusí dopadnout přesně podle očekávání. Důležité je na nic netlačit a nedělat z ničeho drama. Podporujte zážitek lehkostí a hravostí. Prostě se to spolu učte a objevujte se navzájem. Výhodné je si na začátku vyjasnit, jak by se vám líbilo, aby masáž pokračovala. Někdy o tom mohou mít partneři různé představy.
Masáž penisu:
Pro přehrání je nutné se přihlásit na youtube kvůli ověření věku.
Pokud by s tím byly nějaké potíže, je možné si video stáhnout.
Masáž prsou:
Masáž yoni:
Tipy na hudbu:
Zásady ochrany osobních údajůObchodní podmínky
© 2023
Top