fbpx
Lekce #3
Odpouštím a důvěřuji
Najdeš tu:
~  video k lekci
~ PDF prezentaci ke stažení
~ prožitkovou techniku k lekci

Prožitková technika
Odpouštím a důvěřuji

Silná očistná technika, která nás vede dovnitř k našim bolestem, zraněním a křivdám. Pomáhá nám projít skrze ně, abychom ji je mohly doprožít a uvolnit emoce, které nás k nim poutají.  Zároveň tyto otevřené rány pak hojí laskavým používáním léčivých manter, které otevírají naše srdce odpuštění druhým i sama sobě.
1. část - Tanec

Probuď skrze emotivní tanec své zraněné já.

2. část - Propojení s bolestí

Posaď se a dej si jednu ruku na hrudník a druhou na dělohu. Uvolni se a nech svou pozornost plynout dovnitř do sebe. Najdi bolavé místo, které teď nejvíc potřebuje poléčit. Přenes se ve vzpomínkách do situace, kterou máš s tou bolestí spojenou. Možná to bude se situace z dětství, možná z dospívání nebo něco, co se stalo nedávno. Ponoř se do toho.

3. část - Vyjádření bolesti

Zůstaň sedět, ruce si můžeš volně položit na nohy. Představ si, že před tebou sedí ti, kdo ti ublížili. Máš prostor jim pravdivě sdělit, co cítíš. Nepoužívej skutečná slova, ale neznámý jazyk tzv. džiberiš. Zkus skrze něj vyjádřit svou bolest.

4. část - Léčivé mantry (Ho´oponopono)

Zůstaň sedět a propoj se znovu se svým tělem tím, že si položíš jednu ruku na hrudník a jednu na dělohu. Uvědom si prostor kolem svého těla. Je to tvé léčivé pole, do kterého můžeš odevzdat svůj záměr odpuštění a naplnit ho tak vibrací lásky. Celou tuto část dokola opakuj tyto léčivé mantry:

Miluji Tě ~ Omlouvám se ~ Prosím, odpusť mi ~ Děkuji Ti

5. část - Relaxace

Lehni si na na záda, ruce a nohy dej mírně od těla. Můžeš si představovat, že vedle tebe leží ti, kterým odpouštíš (v představě se můžete držet za ruce). Poslouchej zvuky deště a dovol mu, ať z vás smyje veškerou vinu, očekávání a souzení. Nech ho odplavit vše, dokud nezbyde jen láska.

6. část - Návrat

Polož si opět jednu ruku na hrudník a jednu na dělohu a zaposlouchej se do písně. Můžeš ji vnímat jako píseň tvé duše, která může být díky uvolnění pout konečně vyslyšena.
„Light“ verze bez pláče:
terez.kantu@gmail.comZásady ochrany osobních údajůObchodní podmínky
Top