fbpx
12týdenní online dobrodružství
NAUČ SE ŽÍT V ŘÍŠI DIVŮ
Obnov hluboký kontakt se sebou a se světem, který tě obklopuje

Nejbarevnější a nejhravější seberozvojový kurz, který můžeš zažít.

Nečekaně hluboké a přesto krásně uvolněné metody poznání sama sebe a světa kolem nás, které tě budou bavit a přitom tě nenásilně dovedou k tvojí podstatě.

Zahodíš všechny masky, strachy a vyčerpávající vzorce chování a budeš sama sebou.

Jsi připravená skočit do králičí nory?

Pokud ano, zapiš se do fronty a budeš mezi prvními, kdo se dozví, že kurz znovu otevírám.

Momentálně totiž běží a já se plně věnuju ženám, které se rozhodly, že si zaslouží začít žít v říši divů

Reference žen, které do králičí nory už skočily 

Už dlouhou dobu moje duše volala, něco ji chybělo a jednoho dne jsi přišla ty a tvůj kurz... Přiznám se, že jsem přemýšlela jestli do toho jít. No, tvá přirozenost a má zvědavost a touha znát víc mě vedly a já do kurzu vstoupila ❤️ ...Barvy, hudba, i ty samotná... všechno bylo dokonalé, nic tak vzrušujícího a krásného jsem nezažila... kurz mě změnil hodně... Mám ráda samu sebe, neřeším vztah, který je neřešitelný a navíc jsem v sobě nalezla ještě větší sílu a odhodlanost. Díky tobě Terko teď řeším vlastní podnikání a moc se na to těším ❤️ Tvůj kurz plný emocí můžu jenom doporučit. Děkuji Terezko za všechno ❤️

– Eva Vašíčková Rodingerová
Celý kurz od prvních okamžiků - od pobytu u maminky v bříšku, dospívání, dospělost ale i zralý věk mě nesmírně pohladil, pobavil ale i poléčil. Nejvíce oceňuji tvoji přirozenou polohu s jakou si se nám v kurzu věnovala. Kurz je plný péče a lásky sama k sobě. Pokud ženy váháte, celým srdíčkem říkám: pojďte do toho. Nikdy není pozdě mít se více ráda. Pracovat na vztahu sama k sobě. Uvidíte. Rozkvetete a s vámi celé vaše okolí. I můj partner z toho má velký užitek. Díky tvému kurzu jsme jak dva zamilovaní. Děkuji za vše, co pro nás děláš.

– Anna Césarová ~ Anna Háta Auriela
Kurz mi dal mnohem víc, než jsem myslela. Díky němu dnes častěji chodím sama na procházky a několikrát se zastavuji a vnímám svými smysly tak, jak jsem nikdy nevnímala. Barvy, vůně a nejlépe mi jdou zvuky, u kterých se nádherně uvolním. Ta vnitřní radost z té nádhery. Při tom stačí tak málo... A mám pocit, že s otevíráním a prací na sobě se toho spousta otevírá 🙏 Tvůj kurz byl vlastně i posledním krokem, který mi pomohl se odhodlat přihlásit na kurz Bachových esencí 🙂 Tak se těším na další rozvíjení a práci na sobě a děkuji, že jsi mi byla na několik týdnů průvodcem a otevřela ve spoustě věcech oči.

– Vendy Rokosová
terez.kantu@gmail.comZásady ochrany osobních údajůObchodní podmínky
Top