fbpx
Červený pomeranč
Umí uklidnit, když tě něco naštve. Umí rozproudit energii, povzbudit náladu a pozvednout ducha. A dokonce pomáhá i s trávením, nebo s chutí na milování.
A fór je v tom, že ho kvůli tomu nemusíš jíst. Ani si z něj dělat šťávu.
Stačí si k němu jen přičuchnout. Ale ideálně v jeho koncentrované formě.

Představ si, že máš neustále po ruce své osobní pomerančové čuchátko, které má všechny tyhle krásné účinky.

Ano, mluvím tu o aromaterapii, ale POZOR...
Nedělej stejnou chybu, jako většina žen!
Většina žen si pod aromaterapií představí jen to, že občas opráší aromalampu a nakape tam pár kapek. A pak ji musí otravně čistit, protože se v ní olej usazuje a připaluje.

Aromalampa je totiž úplný omyl.
Buď chytřejší a nauč se využívat aromaterapii mnohem pohodlněji:
✓ Olej si můžeš nakapat do své vlastní inhalační tyčinky a tu nosit pořád u sebe.

✓ Skvěle funguje si ho kápnout i do dlaní, rozetřít a chvilku nasávat jeho vůni.

✓ Můžeš si ovonět masážní olej (třeba mandlový) a promačkat si chodidla.

✓ Můžeš si kapku rozetřít za uši do vlasů. (Pozor ale, připrav se na to, že budeš neustále slýchávat komplimenty „Čím to tak krásně voníš?“)

✓ Můžeš zastaralou aromalampu vyměnit za moderní difuzér, který nemá její otravné nevýhody a nádherně ti provoní domov každý den, aniž by ses o něj musela starat a neustále ho čistit.
Červený pomeranč teď koupíš jen za půlku!
Moje nejoblíbenější značka esenciálních olejů BEWIT má do konce srpna červený pomeranč v akci, místo 384 Kč za něj dáš jen 191 Kč. A dokonce mají v akci i difuzéry, taky skoro o půlku. Takže jestli jsi někdy chtěla ve svém životě chytřeji a aktivněji využívat benefity aromaterapie, teď je ta nejlepší chvíle.

Založ si účet na eshopu s olejíčky a dostaneš se ke všem slevám, které BEWIT nabízí. A najdeš u nich i prázdné inhalační tyčinky, do kterých si můžeš (nejen) pomeranč pohodlně nakapat a nosit pořád u sebe.
CHCI SI ZALOŽIT ÚČET A ZÍSKAT SLEVY
Červený pomeranč...
~ patří mezi nejoblíbenější esenciální oleje

~ je tradičním čínským symbolem štěstí a prosperity

PODPORUJE:

~ psychickou pohodu, uvolňuje napětí a zmírňuje stres

~ proudění energie v těle (čchi)

~ zdravý a klidný spánek


TIP: Když jeho vůni budeš rozptylovat ve vašem domově, podpoříš psychickou pohodu celé vaší domácnosti
Z hlediska energetického působení na tělo náleží účinek červeného pomeranče především našim spodním čakrám, tedy oblasti pánve a břicha. Jeho sladká vůně v nás povzbuzuje rozkoš a chuť otevřít své tělo muži. Zároveň také podporuje oblast trávení.
Ptáte se...
Co je to aroma difuzér?
Rozprašovač vodní páry. Jednoduše odklopíte jeho víko, nalijete vodu, nakapete olej, zapnete a několik hodin se o něj nemusíte starat. Je chytrý, sám pozná, že mu voda došla a vypne se. Oleje se v něm neusazují jako v aromalampě, takže stačí jen dolévat vodu a jednou za čas opláchnout a dát vodu novou.
Můžu používat neředěný olej na kůži?
Každý člověk je jinak citlivý a je dobré olej nejdřív vyzkoušet na malém kousku kůže. Také záleží na konkrétním oleji. Na dlaních a chodidlech obvykle nebývá problém, protože je tam kůže odolnější. Já oleje běžně používám jako osobní parfém a mažu si je na krk, zápěstí, dekolt, do vlasů... zrovna červený pomeranč lidé snáší skvěle, jen je potřeba si chránit namazanou kůži před sluncem, to je taková specialita citrusů.
Jak je to s tou inhalační tyčinkou?
Můžeš si koupit tyčinku, která má v sobě připravenou vatičku na nakapání oleje. (Stačí dát na e-shopu vyhledat “inhalační“.) Jednoduše ji otevřeš, kápneš 10-15 kapek, zavřeš a nosíš u sebe. Pak ji stačí jen otevřít a přičichnout. Vůně v ní vydrží po mnoho týdnů. Já u sebe nosím několik tyčinek - s vůněmi na povzbuzení, na uklidnění, na rýmu...
Proč se mám kvůli nákupu registrovat?
Je to lepší, protože jen registrovaní zákazníci mají přístup ke všem slevám. Po registraci se ti navíc otevře tvá virtuální kancelář, kde mám jednoduchý přehled svých objednávek.
„Až když jsem objevila, že můžu aromaterapii využívat mnoha různými způsoby, než jen v aromalampě, tak si teprve našla cestu do mého každodenního života.“
TAKY BYCH CHTĚLA AROMATERAPII VÍC POUŽÍVAT
Top