fbpx

DOPŘEJ SI BAREVNÝ DECH

A nakopni svojí energii

Dech je život

Naše buňky potřebují dost kyslíku, aby dokázaly vyrábět energii.

Když nedýcháme dost zhluboka, tak jim dodáváme kyslík sotva na přežití.

To je bohužel realita většiny z nás, protože jsme se nikdy neučily, jak správně dýchat. A bohužel naše pohodlné životy a sedavá zaměstnání vedou k tomu, že je náš dech mělčí a mělčí.

A pak i my sotva přežíváme.

Trápí nás únava, ztráta elánu a rozplizlá nijaká nálada.

Proto jsem připravila speciální dechové cvičení zpracované do krásného instruktážního videa, které tě provede energizujícím dechovým cvičením a pořádně tvé tělo okysličí.

V současné době je takové cvičení ještě o to důležitější, protože jak ubývá slunečního světla a útočí na nás chlad, jde to s naší energií ještě víc z kopce.

A to je lepší řešit tím, že se pořádně okysličíme místo toho, abychom se ládovaly kávou nebo sladkým.

Minimálně je to o mnoho dietnější způsob :D

Cvičení vedu jemně a laskavě a ladila jsem ho přímo na ženy.

Je propojené s prodýcháváním jednotlivých čaker, aby bylo zároveň hravé a zábavné. Nikdo nestojí o dřinu a dril (tu nechme našim silnějším polovičkám :D).

 • Veliká nádhera! Cítím energii a zároveň vnitřní zklidnění. U prvního držení dechu jsem cítila, jakoby mé tělo vstalo a začalo běhat... Při dalším pocit blaženého klidu doprovázený obrazy mandal.

  – Zuzana (o dýchání do čaker)

 • Wauuu, tolik místa... volného svobodného místa uvnitř mého těla. Jako bych byla nafouknutý obrovský balón.... dýchání je teď lehoučké jako pírko. Ale ten vnitřní prostor... Oooooobrovskyyyyyý.

  – Alena (o dýchání do čaker)

 • Perfektné cvičenie. Brneli mi prsty a točila sa mi hlava a na konci som sa cítila oveľa plnšia a dokonca som mala pocit, že aj vystretejšie sedím 😃 Ten pocit po cvičení je fakt super, cítim veľký rozdiel.

  – Mirka (o dýchání do čaker)

A kdo jsem já?

Ing. arch. Terez Kantůrková

Mentorka ženských meditací a studentka školy tantra–jógy pro ženy.

Zkoumání mysli, bytí a života v přítomnosti se zabývám od roku 2013, kdy jsem vystudovala architekturu.

A rozhodla se, že domy stavět nebudu :D

V současnosti vedu kurzy pro ženy, ve kterých je učím skrze prožitková cvičení a meditace najít cestu k sobě, ke své jemnosti, sebelásce a radosti ze života. Prošlo jimi už přes 1000 žen.

 • Tereza je autentická vědomá nápaditá průvodkyně s přístupem pro lepší pochopení (pro někoho) nepochopitelných věcí.

  – Alena

 • Měla jsem pocit, že mám před sebou osobu, kterou někde v duši už znám. Bylo to moc příjemné a milé setkání, ze kterého si hodně odnáším.

  – Veronika

 • Pristup neskutocne originalny. krasna zena s uzasnou hlavou plnou napadov. Kazda myslienka originalna napadita. Nieco neokukane, krasne.

  – Daniela

terez.kanturkova@gmail.comZásady ochrany osobních údajůObchodní podmínky
Top