fbpx

VNÍMEJ ADVENT SVÝM SRDCEM

A objevíš jeho poklady

Advent je nádherné období plné světel, barev a vůní, jenže...

Je to zároveň hektické období doma i v práci a bohužel uteče strašně rychle

Zbytečně se zvrhá v honbu za dárky a „dokonalými vánoci“ a mizí nám jeho kouzlo

Nemáme  čas se na chvíli zastavit, odpočinout si a opravdově si to užít

 

A když už si ten čas najdeme, tak se nám to stejně moc nedaří, protože kdykoliv se pokusíme zastavit a zklidnit, stejně se nám v hlavě honí fůra myšlenek, co všechno ještě musíme stihnout koupit, napéct a zařídit...

On je to v životě totiž takový zvyk, pořád hledíme do budoucnosti a neumíme se zastavit a užít si přítomnost. Myslíme na to, že  až konečně přijde ježíšek, až budou svátky, až budeme mít dovolenou...

Pak to přijde!

Pak si na sebe uděláme čas, pak budeme šťastné, pak si to konečně všechno užijeme!

I ty vánoce si užijeme, až konečně přijdou a my se budeme moct zastavit, to se ví.

A pak se to stane

Přijde to slavné “až“ a ty nejsi o moc spokojenější než předtím. Snažíš se si to užít a přitom se nedokážeš opravdově uvolnit.

Problém je totiž v tom, že odpočívat a prožívat krásu přítomnosti nemůžeš v budoucnosti.

To můžeš vždy zažít jen tady a teď.

A tím, že to děláš, tím se to učíš. Když budeš čekat, že se to stane samo, až se změní něco ve vnějším světě. Tak se nikdy nedočkáš.

Bytí v přítomnosti je dovednost, která vyžaduje trénink.

A skvěle funguje to trénování propojovat s reálnými situacemi. Nádherně tak propojíš příjemné s užitečným.

A teď máš příležitost to propojit a adventem.

Díky adventní meditaci, kterou jsem připravila s jemným a laskavým vedením tak, aby ji zvládla každá žena, se ti to podaří.

► Naladíš se na to, jak vnímaly tohle období naši předci a prožiješ  jeho skutečný význam. Díky tomu tvoje vánoce znovu dostanou tu atmosféru plnou úžasu a nadšení, jako když jsi byla malá.

► Načerpáš vnitřní klid a uvolníš stres, který se v tom předvánočním shonu občas kumuluje.

► prodloužíš si vánoce o 4 týdny :)

► A k tomu všemu budeš nádherným způsobem trénovat bytí v přítomném okamžiku.

Tak na chvíli odlož všechny "nezbytné" činnosti, které ti berou energii a jsou neustále důležitější než ty a tvůj čas na sebe.

A pojď zažít něco skutečného.

Jako vyškolená mentorka ženských meditací vím, jak pracovat se slovy, hudbou a emocemi, abys dosáhla hlubokého prožitku, který se dotkne tvého srdce.

Ženy v mých kurzech jsou velmi mile překvapené, že s laskavým vedením laděným na ženy jim jdou meditace najednou mnohem snadněji a objevují v sobě díky nim dlouho skrytou jemnost a sebelásku.

S MEDITACÍ DOSTANEŠ I VIDEO

Ve svých kurzech jsem zvyklá podávat informace skrze nádherně barevnou formu, protože věřím, že pro nás ženy je důležité uvolnění a hravost. Analytický svět suché teorie nechme mužům! :D I tobě barevně a hravě vysvětlím, jak jako žena můžeš advent prožít tak, aby ses skrze něj napojila sama na sebe a načerpala energii přírodních sil.

 • Terezka má nádherně zpracovaná videa. Je to nejbarevnější a nejhravější kurz otevírání sama sebe, na který jsem zatím narazila. Všechnu tu vnitřní práci, kterou ti ukazuje vysvětluje jednoduše a polopaticky pro všechny, ať už se v tématu orientují nebo ne.

  – Martina (o kurzu Probuď svou Alenku)

 • Kurz je úžasně zpracovaný. Naprosto nevtíravou formou vede člověka na cestě do vlastního nitra, a to velmi jednoduše a časově nenáročně. Velkým překvapením pro mě bylo, jak moc účinně.  Moc se mi líbilo i grafické pojetí kurzu.

  – Lucie (o kurzu Probuď svou Alenku)

 • Moc se mi líbil tvůj přístup, projev a vizuál (asi nejlepší, jaký jsem kdy viděla), to, že jdeš rovnou na věc a to takovým způsobem, že i lenoch jako já prošel všechna cvičení rád a dokonce opakovaně :-)

  – Julie (o kurzu Probuď svou Alenku)

A protože jsou ty vánoce, tak ti k meditaci dám ještě dárek >>> 

Moje speciální barevné dýchání do čaker zpracované do krásného instruktážního videa, které tě provede energizujícím dechovým cvičením.

V současné době je takové cvičení velmi důležité, protože jak ubývá slunečního světla a útočí na nás chlad, ubývá nám energie a jsme víc unavené. A to je lepší řešit tím, že se pořádně okysličíme místo toho, abychom se ládovaly kávou nebo sladkým. (minimálně je to o mnoho dietnější způsob :D)

 • Veliká nádhera! Cítím energii a zároveň vnitřní zklidnění. U prvního držení dechu jsem cítila, jakoby mé tělo vstalo a začalo běhat... Při dalším pocit blaženého klidu doprovázený obrazy mandal.

  – Zuzana (o dýchání do čaker)

 • Wauuu, tolik místa... volného svobodného místa uvnitř mého těla. Jako bych byla nafouknutý obrovský balón.... dýchání je teď lehoučké jako pírko. Ale ten vnitřní prostor... Oooooobrovskyyyyyý.

  – Alena (o dýchání do čaker)

 • Perfektné cvičenie. Brneli mi prsty a točila sa mi hlava a na konci som sa cítila oveľa plnšia a dokonca som mala pocit, že aj vystretejšie sedím 😃 Ten pocit po cvičení je fakt super, cítim veľký rozdiel.

  – Mirka (o dýchání do čaker)

Podívej se na ukázku, jak to všechno vypadá >>>

Adventní meditaci si můžeš pouštět kdykoliv během adventu, ale její otisk a schopnost vidět advent novým hlubším pohledem ti už zůstane napořád.

Meditaci si můžeš pouštět buď sama, nebo klidně se svými blízkými, protože ode mě dostaneš víc verzí. Barevné dechové cvičení si můžeš pouštět celý rok :)

Tohle všechno teď nabízím dohromady za vánoční cenu

333 Kč

PROČ JE PRO ŽENU ADVENT DŮLEŽITÝ?

Protože naše síla je hluboce spojená s naším domovem a se schopností čerpat energii ze země a jejích živlů. Adventní věnec s hořícími svíčkami je přímým setkáním s koloběhem života a elementem ohně. Pokud se spolu s ním dokážeme zastavit a navnímat jeho význam, napojíme se na ženskou moudrost a sílu rituálu, kterou zapálení adventní svíce může mít. Proto o tomhle tématu budu také mluvit v doprovodném videu k meditaci.

Musím umět meditovat?

Adventní meditaci si můžeš krásně užít, i když nemáš vůbec zkušenosti s meditacemi. Nádherná sváteční hudba a moje vedení ti pomohou vypnout hlavu od starostí.

 

Jak to bude probíhat?

Budeš sledovat plamen hořící svíčky na adventním věnci a poslouchat audio nahrávku. Slova, která v ní uslyšíš ti otevřou srdce a dovolí vidět tento moment novýma očima. Dovolí ti vidět jeho opravdovou nádheru a hloubku. Během také meditace zažiješ i očistný rituál pomocí dechu a přijmeš energii elementu ohně.

 

Musím meditaci poslouchat sama?

Meditaci můžeš zažít i spolu se svými blízkými. Dostaneš ode mě verzi namluvenou i pro více lidí. I když je laděná na ženy, tak pokud máš citlivého a vnímavého partnera, může se líbit i jemu ;)

A kdo jsem já?

Ing. arch. Terez Kantůrková

Mentorka ženských meditací a studentka školy tantra–jógy pro ženy.

Zkoumání mysli, bytí a života v přítomnosti se zabývám od roku 2013, kdy jsem vystudovala architekturu.

A rozhodla se, že domy stavět nebudu :D

V současnosti vedu kurzy pro ženy, ve kterých je učím skrze prožitková cvičení a meditace najít cestu k sobě, ke své jemnosti, sebelásce a radosti ze života. Prošlo jimi už přes 1000 žen.

 • Tereza je autentická vědomá nápaditá průvodkyně s přístupem pro lepší pochopení (pro někoho) nepochopitelných věcí.

  – Alena

 • Měla jsem pocit, že mám před sebou osobu, kterou někde v duši už znám. Bylo to moc příjemné a milé setkání, ze kterého si hodně odnáším.

  – Veronika

 • Pristup neskutocne originalny. krasna zena s uzasnou hlavou plnou napadov. Kazda myslienka originalna napadita. Nieco neokukane, krasne.

  – Daniela

Zásady ochrany osobních údajůObchodní podmínky
Top