fbpx

Semínko #19: Znám svého vnitřního muže i ženu a používám jejich síly s plným vědomím.

26. 09. 2022
Čtení na: 3 min

Každý v sobě máme dvě protikladné síly, které nám mohou skvěle sloužit. Ale jen v tom případě, že známe jejich charakter a naučíme se je používat v situacích, pro které se opravdu hodí.

Ve skutečnosti se většina lidí nerozhoduje o tom, kdy kterou sílu použijí a místo toho se jimi spíš nechají používat. Pro nás ženy je typické, že nevědomě upadáme do mužského chování a celý svůj život se snažíme řídit rozumem. Ovládá nás “vnitřní chlap“, který nedává příliš prostoru naší intuici.

A to bohužel způsobuje, že si netvoříme život, který by byl v souladu s našimi hlubokými ženskými potřebami a dary. Dalo by se říct, že nežijeme zrovna nejlepší a nejspokojenější verzi sebe sama. Spíš žijeme takové pseudoženství, které je možná na povrchu opentlené sukněmi a cinkrlátky, ale uvnitř jsme tvrdé a orientované na výkon místo prostého bytí a ženského plynutí.

Prvním krokem, jak se ze spárů svého vnitřního muže osvobodit, je pochopit skutečný charakter jeho síly a poznat rozdíl mezi ním a naší vnitřní ženou.

O tom jsem natočila tohle názorné video.

Dalším krokem pak je pochopit, proč tě tvůj vnitřní muž vůbec ovládá. Na to je třeba poodkrýt oblast svého nevědomí, o které ve videu mluvím. Tam se nachází různé programy z tvého dětství, které nahlodávají tvé sebevědomí a sebelásku a nutí tě k tomu, abys na sebe byla tvrdá a snažila se svou hodnotu dokázat tím, co všechno zvládáš. Je to tvá přirozená obrana, která se tě snaží chránit před vnitřní bolestí. Ve skutečnosti ti ale hodně komplikuje život.

~

Cítíš, že to s tebou rezonuje? Pak ti moc doporučuju můj online minikurz 
JAK UZDRAVIT BOLESTI Z DĚTSTVÍ. Dozvíš se v něm, jaké vnitřní programy z dětství tě v životě omezují, a jak se jich můžeš zbavit. Přihlas se a zajisti si své místo zdarma.


Rozhodla jsem se, že budu rozsévat semínka myšlenek, které bych si moc přála vidět v našem světě. Věřím, že mají šanci vyklíčit v zahradách těch, ke kterým doletí a odtud se budou šířit zase dál. Věřím také, že mají moc proměňovat životy k lepšímu. Protože semínka, která do své mysli zaséváme prorůstají celou naši existenci a spolutvoří život nejen náš, ale celé naší Země. Spousta semínek určitě nebude pod sluncem nijak nová. Vlastně jsou stará minimálně tisíce let. A z určitého pohledu tu možná byly dřív, než my lidé. A přesto v našich životech pořád trochu chybí. Ono totiž nejde jen o to, do své mysli semínko zasadit. Je potřeba o něj také pečovat. Zalévat ho svou pozorností. A to myslím mnoho lidí nedělá. Vidí krásnou myšlenku, možná se i nechají dojmout, možná i semínko spadne do jejich zahrady, ale tam už dál zůstává bez povšimnutí. Budeme tedy společně nejen sázet, ale také zalévat, abychom vytvořili zahrady plné nádherných barev a vůní, ve kterých je radost spočinout.

terez.kanturkova@gmail.comZásady ochrany osobních údajůObchodní podmínky
Top